Decortime.pl

Wyświetlanie 1–18 z 57 wyników

Eleganckie narzuty na łóżko

Powinny stanowić nieodłączny element wystroju każdej sypialni. Idealnie sprawdzą się u osób, które pragną odrobiny ekstrawagancji w codziennym życiu. Dzięki nim wnętrze nie ma prawa być nudne, czy nijakie. Oprócz efektów wizualnych w niebywale praktyczny sposób chronią pościel przed kurzem i zabrudzeniami. Elegancka narzuta na łóżko to perfekcyjne rozwiązanie w każdym domu, którego nie powstydziłby się nawet magazyn glamour.

Narzuta na łóżko

Zakup narzuty na łóżko to pierwszy krok do nadania wnętrzu sypialni jego własnego, niepowtarzanego charakteru. W zależności od upodobań, czy też koloru pomieszczenia z łatwością można dobrać idealny wzór i materiał. Jeśli marzymy, by wykreować pokój na styl vintage bez wątpienia pomoże nam w tym narzuta z falbanami. Z kolei, kiedy chcemy, by wnętrze nabrało atmosfery bocho, zadanie ułatwi nam narzuta z pomponami. Jednak jeśli nie masz sprecyzowanego stylu, warto pomyśleć o ekskluzywnej narzucie, która zmieni nawet najprostszą sypialnie w miejsce pełne klasy i elegancji.

DWUSTRONNE NARZUTY NA ŁÓŻKO

Narzuta dwustronna to dobry wybór dla niezdecydowanych. Dzięki nim możesz bez przerwy zmieniać wyraz swojej sypialni, bądź też innego pokoju. Wystarczy przewrócić ją na drugą stronę, by nadać pomieszczeniu świeżości. Dwustronne narzuty cechują się mnogością zastosowań. Świetnie sprawdzą się nie tylko na łóżku, ale także dodadzą wyrazu kanapie lub rozjaśnią wnętrze pokoju dla dziecka.