Płatność i dostawa

Sposoby płatności

Aby uprzyjemnić Państwu zakupy w naszym sklepie udostępniliśmy klika form płatności.

Płatność online imoje – system płatności internetowych (szybkie przelewy), kartami oraz BLIK. Płatności dokonywane przez bramkę płatniczą online zapewniają natychmiastowy przekaz pieniędzy na nasze konto, dzięki temu możliwa jest natychmiastowa transakcja. Więcej informacji o płatnościach online imoje

Imoje płacę później – kup teraz zapłać w ciągu 30 dni – dzięki metodzie imoje płacę później kupujący może dokonać zapłaty do 30 dni – bez rejestracji i podpisywania dokumentów. Sklep dostaje pieniądze od razu

Płatność online Tpay – system płatności internetowych (szybkie przelewy). Przelew online zapewnia natychmiastowy przekaz pieniędzy na nasze konto, dzięki temu możliwa jest natychmiastowa transakcja. Więcej informacji o płatnościach online Tpay

Płatność zwykłym przelewem – po złożeniu zamówienia należy wpłacić należność na wskazany w mailu nr konta bankowego.

Numer konta bankowego: ING Bank Śląski S.A. 82 1050 1070 1000 0092 8117 1745.

Płatność za pobraniem – realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą jego potwierdzenia. Kwota jaką należy zapłacić przy odbiorze przesyłki będzie podana w mailu, jaki otrzymają Państwo po złożeniu zamówienia.

Termin realizacji

Zamówienia realizujemy od 1 – 4 dni roboczych. Szczegółowy termin realizacji zamówienia podany jest na karcie produktu. W przypadku zakupu produktów z różnym czasem realizacji liczy termin z najdłuższym terminem. Zamówienie zostanie zrealizowane po jego skompletowaniu. Przy płatności przelewem termin realizacji zamówienia liczy się od następnego dnia roboczego od zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Przy płatnościach online (szybkie przelewy) – od następnego dnia roboczego po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu płatności. Przy płatności za pobraniem – termin realizacji liczony jest od pierwszego dnia roboczego przypadającego po dniu, w którym nastąpiło zamówienie.
Zamówienia i wysyłka paczek realizowana jest w dni robocze. Zamówienia z terminem realizacji dłuższym niż 2 dni będą realizowane najszybciej jak tylko to możliwe

Zamówienia i wysyłka paczek realizowana jest w dni robocze. Zamówienia z terminem realizacji dłuższym niż 2 dni będą realizowane najszybciej jak tylko to możliwe. O wysyłce produktów z terminem realizacji dłuższym niż 5 dni roboczych będą Państwo na bieżąco informowani. W przypadku gdyby termin realizacji zamówienia miałby się wydłużyć, skontaktujemy się z Państwem mailowo.
W przypadku produktów „na zamówienie” przybliżony termin realizacji zamówienia podany jest przy konkretnym produkcie. Termin realizacji zamówienia może ulec zmianie, jednak w każdym przypadku klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

Koszty dostawy

Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost oraz paczkomatów InPost

Koszt przesyłki kurierskiej przy płatności PRZELEWEM lub PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ – 14zł
Koszt przesyłki kurierskiej ZA POBRANIEM – 18zł
Koszt przesyłki do paczkomatu przy płatności PRZELEWEM lub PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNEJ – 12zł

Koszt dostawy zamówień powyżej 199 zł GRATIS (przy płatności z góry, dostawa do paczkomatu).

Po otrzymaniu paczki należy sprawdzić w obecności kuriera czy paczka nie została uszkodzona. W przypadku uszkodzeń mechanicznych należy wraz z kurierem spisać protokół reklamacyjny. Koszty przesyłki jest jeden dla całego zamówienia.

Możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w siedzibie naszej firmy. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!

Więcej informacji na temat składania i realizacji zamówienia znajduje się w REGULAMINIE SKLEPU