1–18 z 39 produktów

-22%
Chwilowo brak

Złoto we wnętrzach

Złoto od zawsze było synonimem elegancji i luksusu, pod warunkiem, że było stosowane z umiarem i wyczuciem. Przez lata nieobecne we wnętrzach, powraca i już od pewnego czasu cieszy się rosnącą popularnością, a złote dodatki do domu zyskują coraz szerszą rzeszę zwolenników. Zobacz, jakie złote dodatki do domu warto wybrać i przekonaj się, że Twoje wnętrze dzięki nim może stać się bardziej luksusowe.

Zasłony w złote wzory – nie tylko w stylu glamour

Wielu osobom wydaje się, że zasłony w złote wzory pasują wyłącznie do aranżacji w stylu glamour. Owszem, wnętrza w stylu glamour wymagają złotych dodatków jak żadne inne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zasłony w złote wzory pojawiły się również w aranżacjach klasycznych czy eklektycznych.

W naszym sklepie znajdziesz stylowe zasłony ze złotym geometrycznym wzorem. Możesz wybrać również firany w złote wzory, nie tylko geometryczne, ale również z wzorem ananasów czy kaktusów. Wybierając je połączysz dwa modne trendy wnętrzarskie: złoto we wnętrzach i styl tropikalny i sprawisz, że Twoje wnętrze idealnie wpisze się w aktualną modę.

Złote dodatki do salonu i jadalni

Proponujemy Ci również obrusy ze złotym wzorem, które dodadzą elegancji każdej jadalni. Mamy dla Ciebie poduszki z delikatnymi złotymi akcentami, a także poduszki w etniczne wzory ze złoceniami, dzięki którym urządzisz eleganckie wnętrze w stylu etno.

Złote dodatki w pokoju dziecięcym

Kto powiedział, że złoto jest tylko dla dorosłych? Przygotowaliśmy dla Ciebie również całą gamę złoconych dekoracji do pokoju dziecięcego. Zobacz kosze na zabawki ze złotym wzorem lub napisami, pościel dla dzieci z różowo-złotymi akcentami czy zasłony z jednorożcem.

Udane połączenie pastelowych kolorów z elementami złota sprawiają, że wróżki czy jednorożce, które zdobią dodatki do pokoju dziecięcego, stają się elegantsze i delikatniejsze. Zachwycą się nimi z pewnością nie tylko mamy szukające stylowych dodatków do pokoju dziecięcego, ale również wszystkie młode damy, które zamieszkają w takim delikatnie pozłacanym wnętrzu.